Apie mus

Grožio salonas įkurtas 2006 metų gruodžio 16 dieną. Čia dirbančio kolektyvo tikslas – kiekvieną pas mus apsilankiusį klientą namo išleisti gražų, geros nuotaikos ir besišypsantį. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums įvairias procedūras: mezoterapiją, veido ir kūno masažus, SPA procedūras, plaukų priežiūros ir šukavimo paslaugas, manikiūrą ir pedikiūrą, treniruotes vyrams ir moterims su Vacustep ir dar daugelį kitų, iš kurių tikrai rasite sau tinkančių ir patinkančių. Jūsų laukia profesionalūs specialistai, kurie nuolat gilina savo žinias įvairiuose seminaruose, todėl siūlome pasinaudoti naujomis procedūromis, kurias parinksime individualiai Jums.

Mūsų kolektyvas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grožio salono Geltonoji akacija” savininkė kirpėja-stilistė Virginija Sabaliauskienė.

Jūsų norai čia įgyvendinami be vargo, nes Virginijos rankoms paklūsta visų tipų plaukai: garbanoti tampa tiesiais, tiesūs garbanotais, o spalva parenkama būtent tokia, kokia Jums labiausiai tinka. Patirtis, profesionalumas, patikimumas ir nuoširdumas – savybės, dėl kurių Jums tikrai norėsis patikėti savo plaukus ir šukuosenas Virginijai. Apsilankykite vieną kartą ir daugiau nereikės ieškoti jus puikiai suprantančios ir patarti galinčios kirpėjos!

Telefono numeris +37061619440

Facebook Geltonoji akacija

Kasdienio, proginio ir įmantraus makiažo specialistė Gabrielė.

Gabrielė mokėsi Kauno Kolegijoje ir baigė kosmetologijos studijas su medicininiu išsilavinimu. Taip pat tobulinasi įvairiuose makiažo kursuose, bei seminaruose pas tokius makiažo meistrus kaip Povilas Staniulionis, Aušra Malakauskienė, Nina Gorlushko, Liudmila Tarakanova, Natalia Naida ir kt.

Laimėjimai:

“Pelenė 2017” profesionalų rungtis – nuotakos makiažas 1-oji vieta. “Pelenė 2016” vakarinis ir dieninis makiažai – 1 vieta, “Pelenė 2016″ nuotakos makiažas – 2 vieta,”Pelenė 2015” – 3 vieta. Femina Bona organizuojamame įvaizdžio kūrimo konkurse “Talentų fondas 2016” pateko į finalą, kuris vyko Londone. Dalyvavo pasauliniame makiažo čempionate, Paryžiuje kuriame iš 72 šalių dalyvių užėmė prizinę vietą nuotakos makiažo ir įvaizdžio rungtyje.

Gabrielei taip pat teko dirbti tokiuose renginiuose kaip “M.A.M.A apdovanojimai”, “Chorų karai”, “Šok su manimi” ir kt.

Sukaupta patirtimi ir makiažo subtilybėmis dalinasi vesdama makiažo SAU kursus, bei padeda tobulintis makiažo specialistams individualių bei grupinių pamokų metu.

Gabrielės darbus galite pamatyti jos facebook puslapyje Gabrielės Make up.

Telefono numeris +37068912739

Manikiūro, pediriūro meistrė – Gintarė. Pas ją taip pat galėsite atlikti antakių korekciją pincetu bei dažymą, gelinių nagų priauginimą ir lakavimą. 💅
“Mano pagrindinis siekis šioje profesijoje – kiekvieną kartą išleisti laimingą klientę, visuomet stengiuosi pasiekti abi puses tenkinantį rezultatą bei komfortą.”
Registruotis pas Gintarę galite jau nuo gegužės 1d.
📞 863377005

Facebook Gintarės grožio paslaugos

 

Vizažistė – Gabrielė, baigusi Kauno Kolegijos medicinos fakulteto kosmetologijos studijas. Nuolatos tobulina žinias seminaruose, kursuose. Profesionaliai atlieka makiažus įvairioms progoms taip pat antakių korekciją bei dažyma.

Gabrielės gyvenimo kredo „gyvenime rekia aplenkti ne kažką kitą o patį save, tad jeigu tu myli darbą, tai darbas mylės tave“. Laimėjimai – dalyvavo konkurse “Pelenė2018” nuotakos rungtyje užėmė 2-ąją vietą. 2019m. 3-ioji vieta – nuotakos makiažas.

Gabrielės darbus galite pamatyti facebook puslapyje G.S Makeup.

Telefono numeris +37065828585

 

 

Vizažistė – Rasa,vizažo profesijos įgūdžius pradėjo lavinti jau nuo paauglystės. Studijuodama įgijo vizažisto diplomą Icon Academy studijoje pas dėstytoją Aną Valytę. Toliau tobulino žinias pas makiažų virtuozę Monika Briu, bei kituose profesionaliuose seminaruose. Meniškos sielos ir prigimties Rasa, jaučia didelę aistrą piešimui ant drobės, todėl savo meilę spalvoms ir teptukams išreiškia ir darydama makiažus. Svarbiausiu aspektu atliekant įvairius makiažus Rasa laiko precizišką kruopštumą ir dėmesį smulkioms detalėms. Todėl savo darbą atlieka su dideliu atsidavimu ir meile!

Facebook Vizažistė Rasa

Šukuosenų stilistė, įvaizdžio dizaino studentė – Milda.

Jos siekis – padėti atrasti organišką, harmoningą įvaizdį, kuris padėtų klientui jaustis laisvu : “Svarbiausia, kad įvaizdis ateitų iš vidaus, o koks jis – minimalus, spalvingas ar įvairialypis, eklektiškas – priklauso nuo individualaus kliento”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsinaujinęs grožio salonas kviečiau apsilankyti!!!

Iki susitikimo grožio salone “Geltonoji akacija”!