VacuStep

Pirmasis Lietuvoje VacuStep treniruoklis grožio salone „Geltonoji akacija”. Treniruotės tinka tiek vyrams, tiek moterims. Rekomenduojamas 20 treniruočių kursas, po kurio Jūsų liemens, pilvo, klubų ir kojų apimtys žymiai sumažės, raumenys sustiprės, kraujotaka pagerės, o oda taps lygi, sumažės celiulito ir strijų požymiai.  Viena treniruotė gali trukti ne ilgiau kaip 30 min., todėl būtinam kasdieniam fiziniam aktyvumui sugaišite visai nedaug laiko!

Treniruotės privalumai:

 • Daili figūra be celiulito.
 • Lygi pilvo, kojų, klubų oda be plastinės chirurgijos ar alinančių dietų.
 • Su VacuStep kalorijos deginamos 5 kartus greičiau nei įprastoje treniruotėje.
 • Žingsniuojant VacuStep takeliu per valandą sudeginama 1 300 kalorijų.
 • Greitai deginami riebalai, gerėja medžiagų apykaita ir mažėja apimtys.
 • Prireiks visai nedaug pastangų, nes visą darbą už jus atliks vakuumas.
 • Jokio raumenų skausmo tik pagerėjusi kraujotaka.

Treniruotės negalimos, jei:

 • Laukiatės.
 • Išsiplėtusios kojų venos.
 • Sergate cukriniu diabetu.
 • Sergate širdies nepakankamumu.

Vienos procedūros kaina  – 15 Eur. Pirmas kartas (10 min) – nemokamas!

Perkant daugiau nei 5 procedūras, taikomos nuolaidos:

Perkant 5 procedūras 20 proc.nuolaida – 60 Eur

Perkant 10 procedūrų 30 proc.nuolaida  – 105 Eur

Perkant 20 procedūrų 50 proc. nuolaida- 150 Eur

 

ZEN Bodi™ produktai yra skirti norintiems sulieknėti . Šie produktai padeda sumažinti alkio jausmą, deginti riebalus ir auginti raumenų masę. ZEN Bodi™ atveria kelią į sveikesnį gyvenimą ir atstato natūralų organizmo funkcionavimą.

Picture

ZEN Shape™ skirtas paruošti kūną svorio metimui. Su Afrikinių mangų sėklų ekstraktu, žaliosios arbatos lapų ekstraktu, ir aviečių ketonais, Zen Shape™ efektyviai mažina apetitą ir reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, taip stimuliuodamas  svorio metimą. Prestižiniame Forbes žurnale Zen Shape™ buvo pripažintas vienu efektyviausių svorio metimui skirtų preparatų pasaulyje.

Picture

ZEN Fit™ skirtas minimizuoti kalorijas ir maksimizuoti maistingųjų medžiagų įsisavinimą. ZEN Fit™ sudėtyje yra didelis kiekis amino rūgščių, kurios skatina riebalų sankaupų mažinimą (ypač talijos srityje) ir raumenų masės didinimą.  Šios rūgštys taip pat aktyvuoja smegenyse esančius neurotransmiterius, taip didindamos atsparumą stresui ir pakeldamos nuotaiką. Be to, ZEN Fit™ padeda įveikti alkio jausmą ir nepulti užkandžiauti.

 

Picture

 

ZEN Pro™ skirtas gražinti kūno linijas numetus svorį. Baltymai – tai kuras Jūsų raumenims. Dėl šios priežasties, ZEN Pro™ sudėtyje yra aukščiausios klasės baltymų ir probliotikų, taip pat omega rūgščių bei čija sėklų.  Ši kombinacija optimizuoja virškinimą ,suteikia ilgalaikį sotumo jausmą, taip pat didina darbingumą ir energingumą.